вівторок, 7 червня 2016 р.

ДПА з біології у Великоновосілківській ЗОШ І-ІІ ст.

Нещодавно, у Великоновосілківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пройшла ДПА з біології у 9 класі. Даний предмет був обраний навчальним закладом за рішенням педагогічної ради.
Школярі мали змогу визначити рівень засвоєння знань з біології людини, зоології та ботаніки.
У відповідності до наказу МОНУ від 08.02.2016 № 94 «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році», учням запропоновано завдання, що містили запитання з таких розділів програми з біології для 7 – 9 класів: «Людина», «Біологічні основи поведінки людини» – 70 % завдань; «Рослини», «Гриби та лишайники», «Бактерії», «Тварини», «Організми і середовища існування» – 30 % завдань.
До атестаційної роботи були включені завдання різних рівнів складності: завдання на відтворення знань, які передбачають уміння розпізнавати типові біологічні об’єкти, процеси, явища; давати визначення основних біологічних понять; користуватися біологічними термінами і поняттями тощо; завдання на застосування знань, які передбачають використання уміння описувати, характеризувати, порівнювати біологічні об’єкти, явища, процеси; описувати і пояснювати результати експерименту, дані таблиць, графіків; встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, узагальнювати, робити висновки; використовувати знання у практичній діяльності.

Учні 9 класу Юля Кальницька, Богдан Рожицький, Марія Осідач, Руслана Шаповалова виконували завдання у присутності комісії, що складалася з директора школи Галини Врублевської, учителів Оксани Саїк та Андрія Кулая.

Немає коментарів:

Дописати коментар