понеділок, 30 травня 2016 р.

На веснянім видноколі зайнялась зоря!

У Великоновосілківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Мостиського району 27 травня 2016 року відбулося свято останнього дзвоника.
Урочиста лінійка зібрала школярів, вчителів, батьків, громаду села, колишніх учителів школи.
У цю травневу світлу днину
Школа зібрала свою родину.
Гляньте навколо: як квітів багато!
Розпочинаємо шкільне прощальне свято.
Урочисте виконання Державного Гімну Україну, винесення Державного прапору України сприяло піднесенню патріотизму у серцях школярів.
З вітальним словом та вірою у кращу долю виступила директор школи Галина Врублевська. Слова сповнені любові до учнів, до рідної школи, рідного села не залишили в присутніх байдужості до дійства.
Напутні слова до випускників дев`ятикласників про людяність, патріотизм до рідного краю, побажання кращої долі були щирими.
З вітальними словами виступили перша вчителька випускників Оксана Назар, класні керівники Наталя Степаняк та Мар`яна Букса, колишній вчитель Ганна Слівак, мати випускниці Тетяна Кальницька, отець Ігор Борис.
Учні вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, що загинули в зоні АТО хвилиною мовчання, згадали за односельців – воїнів, що виконували військовий обов`язок на сході України.
В добру путь, дорогі друзі!
В суєті не згубіть доброти,
Силу духу черпайте в любові,
Хоч нелегко вам буде іти.
Не цурайтеся рідного слова,
Не зганьбіть своє чесне ім’я.
Правда є у житті лиш єдина —
Не забудьте, що вище нема
Від імені Людина!
Школярів нагороджували сертифікатами за участь в інтелектуальних конкурсах.

Останній дзвінок! Радісне та водночас тривожне свято! Тривожне за долю школи! Віримо, що останній дзвінок пролунає ще не раз у стінах затишної, рідної школи!
Немає коментарів:

Дописати коментар